خدمات باماناجان

تیم باماناجان با هدف اراِئه خدمات و برطرف کردن نیازهای پدر و مادرهای عزیز و موسپیدان سالخورده اقدام به راه اندازی این سایت کرده تا بتواند کلیه نیازهای ضروری این عزیزان را براورده سازد.

همانطور که میدانید اکثر کسانی که در سنین 65 به بالا هستند مبتلا به بیماریهایی از قبیل دیابت,فشار خون,بیماریهای قلبی و…هستند .که با تغذیه درست و سالم میتوانند از پیشرفت بیماری جلوگیری کنند و حتی رو به بهبودی بروند ولی خرید و تهیه مواد غذایی و همچنین تهیه غذاهای متنوع که لذیذ و دلچسب و مورد علاقه این عزیزان باشد بدلایل مختلف مانند عدم اگاهی ,بی حوصلگی ,ترس و نگرانی تنها بیرون رفتن جهت خرید و… چندان ساده و راحت برای ایشان نیست.لذا ما میتوانیم هر روز وعده های غذایی سالم و متنوع و باب میل سالمندان عزیز را با قیمت بسیار مناسب و با ارسال رایگان درب منزل به ایشان تحویل داده تا دیگر دغدغه غذای سالم و بالا رفتن فشار خون یا قند و چربی را نداشته باشند.و با اسودگی خاطر بتوانند مصرف کنند.

مشکلات پزشکی و ازمایشگاه و تهیه دارو و … یکی دیگر از مسائلی است که معمولا پدران و مادران درگیر ان هستند که یا بدلیل فراموشی یا بی حوصلگی و…وفرزندان انان نیز بدلیل مشغله و درگیریهای کار و زندگی یا دور بودن از والدین خود به موقع نمیتوانند این وظائف را انجام دهند.تیم باماناجان با بهره گیری از افراد متخصص و با تجربه به کمک سالخوردگان محترم امده و کلیه خدمات پزشکی از قبیل گرفتن انواع ازمایش ,وقت پزشک,تهیه داروهای مورد نیاز این بزرگواران و…در اسرع وقت انجام خواهد داد.و فرزندان این عزیزان دیگر نگرانی و دغدغه خاطرنخواهند داشت .

ورزش کردن یکی دیگر از چیزهایی است که به همه علی الخصوص سالمندان عزیز توصیه میشود که حداقل در هفته سه روز را به ورزش اختصاص دهند ولی طبق اماری که وجود دارد 65 درصد از سالمندان فعالیت فیزیکی ندارند که در نتیجه منجر به پوکی استخوان و تحلیل رفتن ماهیچه ها میشود که عواقب خطرناکی همچون شکستگی ها را در پی خواهد داشت ولی این عزیزان باز هم به دلایل مختلف از قبیل تنها بودن و عدم انگیزه کافی,نااگاهی نسبت به نوع ورزش و حرکات مناسب,ترس از بروز اتفاقی ناگوار در حین ورزش و…از انجام حرکات ورزشی سرباز زده و این امر موجبات نگرانی اطرافیان را در پی خواهد داشت. تیم ورزشی باماناجان این مشکل را نیز برطرف کرده و با برنامه ریزی مناسب شرایط هر یک از این عزیزان با ایاب و ذهاب از درب منزل تا مکان ورزشی یا فضای سبز از قبل تعیین شده ورزشهای گروهی تدارک دیده که پدران و مادران عزیز بتوانند به راحتی و با میل و اشتیاق رو به ورزش بیاورند و سلامتی خود را بالا ببرند.

تفریح و گردش یکی دیگر از مواردی هست که این عزیزان به شدت به ان نیاز دارند تا از نظر روحی و روانی صدمه نبینند و دچار افسردگی و یا دیگر بیمازیهای روحی خدای ناکرده نشوند. که این مورد هم در صورتی امکان پذیر هست که توسط فرزندان یا دیگر نزدیکان انجام شود که در اکثر مواقع هم چندان برای ایشان نوع گردش یا تفریحات مورد پسند و دلچسب نیست و لذتی که باید ببرند نخواهند برد.لذا باماناجان این نگرانی و مشکل هم برطرف کرده و با گردشهای همراه با همسالان به مکانهای مورد علاقه و باب میل ایشان موجبات سرخوشی و شادلبی این عزیزان را فراهم اورده و باعث تقویت روحیه و سرزندگی بیشتر ایشان خواهد شد.

دیگر خدمات باماناجان عبارت است از ایاب و ذهاب,خریدهای روزانه و …

شما پدر یا مادر گرامی و گرانقدر یا شما فرزند عزیز و مهربان میتوانید با شماره تلفن 28422596 تماس گرفته یا با ثبت نام از طریق همین سایت و پرکردن فرم ثبت نام و انتخاب نوع اشتراک روزانه,ماهانه یا بیشتر از خدمات ما بهره مند شوید.در صورت داشتن مشکلات مالی مطابق با هزینه و درامد شما خدمات به شما ارائه خواهد شد.البته در نظر داشته باشید که هر یک از این خدمات بطور جداگانه هزینه های قابل توجهی برای شما خواهند داشت که ما سعی کردیم این هزینه ها را به میزان قابل توجهی پایین اورده زیرا هدف اصلی باماناجان سلامتی و طول عمر و شادابی شما پدر و مادر دوست داشتنی و عزیز میباشد.

از تماس گرفتن با ما پشیمان نخواهید شد.منتظر صدای گرم و مهربان شما هستیم.

مدیریت باماناجان فریبا عباسی

 

 • داشتن یک رژیم غذایی مناسب میتواند علاوه بر تضمین سلامت فیزیکی به سلامت روحی نیز کمک کند. مجموعه باماناجان، بر اساس نیازهای هر فرد و تجویز متخصصین تغذیه به صورت روزانه غذاهای مورد نیاز سالمندان را طبخ و در اختیارشان قرار میدهد.

   

  ارسال این بسته ها با پیک به صورت رایگان صورت میگیرد

 • شادابی و سرزندگی باعث میشود تا سالمت روحی افراد ارتقا پیدا کند. سلامت فیزیکی نیز رابطه معنی داری با سلامت جسمی دارد. مجموعه باماناجان، برای ارتقای سطح شادابی و سلامت روحی سالمندان برنامه های تفریحی و گردشی متنوع و ویژه ای ارائه میکند که علاوه بر افزایش روحیه کاملا با نیازهای سالمندان منطبق است.

   

  در  تفریحات گروهی و دورهمی های دوستانه ای که مجموعه باماناجان برای سالمندان در نظر دارد  سالمندان عزیز می توانند با همسالان خود ارتباط برقرار کنند

 • چکاپ ماهیانه :

   

  چکاپ ماهیانه سالمندان یکی دیگر از ضروریاتی است که به دلیل بیماریهایی خاصی که معمولا این عزیزان به ان مبتلا هستند و یا جهت پیشگیری از ابتلا به این بیماریها لازم است که انجام شود.

  اکثر سالمندان مبتلا به پر فشاری خون, دیابت, پوکی استخوان, بیماریهای قلبی و عروقی و سایر بیماریهای خاص دوران سالمندی می باشند.اگر ما بتوانیم کاملا با پیگیری و تحت کنترل داشتن هر یک از این مشکلات از روند پیشرفت بیماری جلوگیری و یا مانع از ابتلا فرد سالمند به هر یک از این بیماریها شویم موجب سلامتی و طول عمر بیشتر این عزیزان و روحیه شاداب تر انان خواهیم شد.بعنوان مثال پرفشاری خون اگر کنترل نشود و فرد سالمند خود متوجه این مشکل نشود خدای ناکرده منجر به سکته های مغزی و بدنبال ان مرگ فرد و یا فلج شدن قسمتی از بدن وی خواهد شد که به دنبال ان زندگی فرد سالمند و اطرافیان وی بشدت دچار اختلال و مشکلات فراوان خواهد شد. یا بیماریهای قلبی و عروقی اگر پیشگیری و کنترل نشود سکته های قلبی و بیماریهای دیگر را در پی خواهد داشت. بیماری دیابت خود شروع بیماریهای دیگر است که اگر درمان یا پیشگیری نشود بسیار خطرناک و کشنده است که معمولا تشخیص ان بطور عادی به سختی امکان پذیر هست و حتما باید طی ازمایشات خون متوجه این بیماری شد . دیگر بیماریها هم نیز به همین صورت اگر به موقع تشخیص داده نشود و درمان نشود پیامدهای بدتر و خطرناکتری خواهد داشت . بنابراین چکاپ های ماهیانه یا چند ماهه بسیار کمک به جلوگیری از بسیاری از بیماریها خواهد کرد.

  خانواده های این عزیزان به دلیل مشغله و درگیریهای شخصی و روزمره به ندرت میتوانند سالمندان خود را بطور ماهیانه از لحاظ هر نوع بیماری که دارند و یا جهت پیشگیری از ابتلا به این بیماریها به مراکز درمانی جهت چکاپ ببرند. و گاهی زمانی متوجه بیماری پدر یا مادر و یا سالمند عزیز خود میشوند که بیماری پیشرفت کرده و فرد سالمند دچار مشکلات فراوانی شده و در پی ان فرزندان و خانواده هم  از نظر روحی هم مالی و هم زمان بیشتر, لطمه فراوان میخورند. اکثر پدر و مادران عزیز بدلیل ملاحظه و یا کمروئئ خیلی از دردهایی را که دارند به زبان نمی اورند و به فرزندان خود نمیگویند بنابراین اگر بتوان بطور ماهیانه انان را چکاپ کرده متوجه بیماری یا مشکل خاصی اگر باشند میشویم و سریعتر نسبت به درمان ان اقدام کرده و فرد سالمند با ارامش و اسودگی خاطر که موجب ازار فرزندان خود نشده و انان را درگیر نکرده به درمان خود تمایل بیشتری پیدا کرده و همکاری لازم را در این زمینه انجام خواهد داد.

  لذا تیم باماناجان تصمیم گرفته در کنار خدمات دیگر این خدمت هم به پدر و مادران عزیز سالمند ارائه کند و در این راه به کمک خانواده های سالمندان عزیز و محترم بیاید و به سلامتی , شادابی بیشتر این عزیزان کمک کند.

  بیایید با کمک یکدیگر و با اهمیت دادن به وضعیت روحی و جسمی عزیزان سالمند و کمک به انان برای عمر طولانی تر همراه با سلامتی و روحیه شادابتر, جامعه ای سالمتر داشته باشیم. شما میتوانید به تیم باماناجان اعتماد کرده و با خاطری اسوده این وظیفه را بعهده ما گذاشته تا بتوانیم از بروز هر نوع بیماری و یا از روند پیشرفت ان در سالمندان عزیزتان پیشگیری کنیم.

 • انجام خریدهای روزانه یکی از فعالیت هایی است که میتواند برای سالمندان و به خصوص افرادی که به تنهایی زندگی میکنند مشکل باشد. مجموعه باماناجان، این امکان را برای سالمندان فراهم خواهد کرد که با توجه به نیازشان اقدام به انجام خریدهای روزانه آنها کند.

   

 • برنامه ورزشی مناسب سالمندی :

  سالمندی دورانی است که بطور طبیعی فعالیت های جسمانی و روانی فرد کاهش پیدا می کند و ابتلا به بیماریهای جسمی و ذهنی ممکن است منجر به افسردگی در فرد سالمند شود.

  یکی از روش های ساده ای که از پیری جلوگیری می کند ورزش است . که البته برای رسیدن به نتیجه مطلوب و تاثیر گذار ورزش را باید به صورت پیوسته , مدام و بر اساس اصول صحیح و با توجه به شرایط جسمی و بدنی فرد سالمند در نظر گرفت و انجام داد. تحقیقات تازه پزشکی نشان داده است که پیری زودرس با بی تحرکی تسریع می شود . خمودگی بدن ناشی از عدم تحرک مهم ترین عامل ایجاد پیری زودرس است .

  ورزش در سالمندان باعث تقویت عضلات , تسهیل گردش خون و انعطاف پذیری بدن می شود . ورزش علاوه بر شادابی موجب تقویت استخوانها و سیستم قلبی و عروقی می شود . از پوکی استخوان جلوگیری می کند .

  تحقیقات انجام شده نشان میدهد که حتی ورزشهای سبک و ساده می تواند پیری را به تاخیر بیندازد و باعث جوانتر ماندن افراد گردد . ورزش قلب را قوی تر , وضع تنفس را بهتر , عظلات و ماهیچه ها را فعالتر و بدن را سالم و موجب تقویت روحیه در سالمندان عزیز می شود .

  اگر افراد میانسال و سالمند ورزش کنند می توانند از 10 تا 25 سال به عمر خود اضافه کنند . مهم نیست افراد در چه سنی ورزش کنند بلکه از هر زمان که سالمندان عزیز شروع کنند نتیجه مطلوبی خواهند گرفت . ورزش در جلوگیری از کم شدن فعالیت قلب بسیار موثر و باعث ازدیاد و سرعت جریان خون می شود و انجام حرکات و فعالیت بدنی ورزشی توسط سالمندان به استخوانهای انان فشار اورده و تحرک انها بیشتر و باعث می شود که کلسیم بیشتری جذب کنند و در نتیجه اسیب پذیری انها کمتر می شود .

  لذا یکی دیگر از خدمات تیم باماناجان , برنامه ریزی و هماهنگی ورزش های دسته جمعی و یا انفرادی سالمندان توسط افراد متخصص و حرفه ای در این زمینه می باشد . که ورزش بصورت گروهی برای این عزیزان علاوه بر تحرک و سلامتی موجب شادابی و سرزندگی این عزیزان خواهد شد که در نتیجه در روند بهبود سالمندانی که به بیماریهای خاص مبتلا هستند تاثیر بسزایی خواهد داشت . ما با افتخار اماده ارائه این خدمت به سالمندان عزیز و محترم می باشیم . به ما اعتماد کنید .

  فرزندان عزیز می توانند برای سلامتی جسم و روح پدران و مادران عزیز خود از این خدمت استفاده کرده و تقاضای خود را ثبت تا تیم باماناجان بتواند خدمتی مناسب با شرایط سالمند در اختیار این عزیزان قرار دهد .

  ارائه خدمات مطابق با شرایط جسمی و روحی و مالی هر فرد صورت می گیرد

 • رفت و آمد به مکان های مختلف در شهر و یا خارج از شهر، به خصوص برای سالمندان، گاهی میتواند کار بسیار سخت و دشواری باشد. مجموعه باماناجان، این امکان را فراهم آورده است تا سالمندان بتوانند به راحتی و در کمال آرامش به هر جایی که نیاز دارند رفت و آمد کنند.

   

مشاوره در زمینه های

تفریح و گردش ویژه سالمندان
شادابی و سرزندگی باعث میشود تا سالمت روحی افراد ارتقا پیدا کند. سلامت فیزیکی نیز رابطه معنی داری با سلامت جسمی دارد. مجموعه باماناجان، برای ارتقای سطح شادابی و سلامت روحی سالمندان برنامه های تفریحی و گردشی متنوع و ویژه ای ارائه میکند که علاوه بر افزایش روحیه کاملا با نیازهای سالمندان منطبق است.
انجام خریدهای روزانه سالمندان
انجام خریدهای روزانه یکی از فعالیت هایی است که میتواند برای سالمندان و به خصوص افرادی که به تنهایی زندگی میکنند مشکل باشد. مجموعه باماناجان، این امکان را برای سالمندان فراهم خواهد کرد که با توجه به نیازشان اقدام به انجام خریدهای روزانه آنها کند.
خدمات ایاب و ذهاب برای سالمندان
رفت و آمد به مکان های مختلف در شهر و یا خارج از شهر، به خصوص برای سالمندان، گاهی میتواند کار بسیار سخت و دشواری باشد. مجموعه باماناجان، این امکان را فراهم آورده است تا سالمندان بتوانند به راحتی و در کمال آرامش به هر جایی که نیاز دارند رفت و آمد کنند.
تهیه غذای مناسب برای سالمندان
داشتن یک رژیم غذایی مناسب میتواند علاوه بر تضمین سلامت فیزیکی به سلامت روحی نیز کمک کند. مجموعه باماناجان، بر اساس نیازهای هر فرد و تجویز متخصصین تغذیه به صورت روزانه غذاهای مورد نیاز سالمندان را طبخ و در اختیارشان قرار میدهد.
خدمات پزشکی سالمندان
با افزایش سن لازم است که مراقبت های ویژه پزشکی به صورت مرتب و برنامه ریزی شده انجام شود. مجموعه باماناجان، با در اختیار داشتن تیم های تخصصی و مجرب، میتواند انواع خدمات پزشکی از جمله ویزیت های دوره ای و آزمایش های مختلف را در محل زندگی افراد ارائه نماید.
خدمات ورزشی ویژه سالمندان
ارزش ورزش کردن برای سالم نگاه داشتن بدن بر کسی پوشیده نیست. اما سالمندان نیازهای ورزشی ویژه ای دارند. به همین دلیل مجموعه باماناجان با همکاری با مربیان ورزشی که تخصصشان ورزش های ویژه سالمندان است میتواند برنامه ورزشی مناسبی را در اختیار سالمندان قرار دهد.