خدماتی که میتوانیم به شما ارایه دهیم

هدف ما ارائه خدمات مناسب جهت سلامتی جسم و روح و روان سالمند و عمر طولانی تر همراه با سلامتی سالمندان عزیز در محیط خانه و خانواده خودشان به جای نگهداری آنان در خانه های سالمندان می باشد.

 • داشتن یک رژیم غذایی مناسب میتواند علاوه بر تضمین سلامت فیزیکی به سلامت روحی نیز کمک کند. مجموعه باماناجان، بر اساس نیازهای هر فرد و تجویز متخصصین تغذیه به صورت روزانه غذاهای مورد نیاز سالمندان را طبخ و در اختیارشان قرار میدهد.

   

  ارسال این بسته ها با پیک به صورت رایگان صورت میگیرد

 • شادابی و سرزندگی باعث میشود تا سالمت روحی افراد ارتقا پیدا کند. سلامت فیزیکی نیز رابطه معنی داری با سلامت جسمی دارد. مجموعه باماناجان، برای ارتقای سطح شادابی و سلامت روحی سالمندان برنامه های تفریحی و گردشی متنوع و ویژه ای ارائه میکند که علاوه بر افزایش روحیه کاملا با نیازهای سالمندان منطبق است.

   

  در  تفریحات گروهی و دورهمی های دوستانه ای که مجموعه باماناجان برای سالمندان در نظر دارد  سالمندان عزیز می توانند با همسالان خود ارتباط برقرار کنند

 • چکاپ ماهیانه :

   

  چکاپ ماهیانه سالمندان یکی دیگر از ضروریاتی است که به دلیل بیماریهایی خاصی که معمولا این عزیزان به ان مبتلا هستند و یا جهت پیشگیری از ابتلا به این بیماریها لازم است که انجام شود.

  اکثر سالمندان مبتلا به پر فشاری خون, دیابت, پوکی استخوان, بیماریهای قلبی و عروقی و سایر بیماریهای خاص دوران سالمندی می باشند.اگر ما بتوانیم کاملا با پیگیری و تحت کنترل داشتن هر یک از این مشکلات از روند پیشرفت بیماری جلوگیری و یا مانع از ابتلا فرد سالمند به هر یک از این بیماریها شویم موجب سلامتی و طول عمر بیشتر این عزیزان و روحیه شاداب تر انان خواهیم شد.بعنوان مثال پرفشاری خون اگر کنترل نشود و فرد سالمند خود متوجه این مشکل نشود خدای ناکرده منجر به سکته های مغزی و بدنبال ان مرگ فرد و یا فلج شدن قسمتی از بدن وی خواهد شد که به دنبال ان زندگی فرد سالمند و اطرافیان وی بشدت دچار اختلال و مشکلات فراوان خواهد شد. یا بیماریهای قلبی و عروقی اگر پیشگیری و کنترل نشود سکته های قلبی و بیماریهای دیگر را در پی خواهد داشت. بیماری دیابت خود شروع بیماریهای دیگر است که اگر درمان یا پیشگیری نشود بسیار خطرناک و کشنده است که معمولا تشخیص ان بطور عادی به سختی امکان پذیر هست و حتما باید طی ازمایشات خون متوجه این بیماری شد . دیگر بیماریها هم نیز به همین صورت اگر به موقع تشخیص داده نشود و درمان نشود پیامدهای بدتر و خطرناکتری خواهد داشت . بنابراین چکاپ های ماهیانه یا چند ماهه بسیار کمک به جلوگیری از بسیاری از بیماریها خواهد کرد.

  خانواده های این عزیزان به دلیل مشغله و درگیریهای شخصی و روزمره به ندرت میتوانند سالمندان خود را بطور ماهیانه از لحاظ هر نوع بیماری که دارند و یا جهت پیشگیری از ابتلا به این بیماریها به مراکز درمانی جهت چکاپ ببرند. و گاهی زمانی متوجه بیماری پدر یا مادر و یا سالمند عزیز خود میشوند که بیماری پیشرفت کرده و فرد سالمند دچار مشکلات فراوانی شده و در پی ان فرزندان و خانواده هم  از نظر روحی هم مالی و هم زمان بیشتر, لطمه فراوان میخورند. اکثر پدر و مادران عزیز بدلیل ملاحظه و یا کمروئئ خیلی از دردهایی را که دارند به زبان نمی اورند و به فرزندان خود نمیگویند بنابراین اگر بتوان بطور ماهیانه انان را چکاپ کرده متوجه بیماری یا مشکل خاصی اگر باشند میشویم و سریعتر نسبت به درمان ان اقدام کرده و فرد سالمند با ارامش و اسودگی خاطر که موجب ازار فرزندان خود نشده و انان را درگیر نکرده به درمان خود تمایل بیشتری پیدا کرده و همکاری لازم را در این زمینه انجام خواهد داد.

  لذا تیم باماناجان تصمیم گرفته در کنار خدمات دیگر این خدمت هم به پدر و مادران عزیز سالمند ارائه کند و در این راه به کمک خانواده های سالمندان عزیز و محترم بیاید و به سلامتی , شادابی بیشتر این عزیزان کمک کند.

  بیایید با کمک یکدیگر و با اهمیت دادن به وضعیت روحی و جسمی عزیزان سالمند و کمک به انان برای عمر طولانی تر همراه با سلامتی و روحیه شادابتر, جامعه ای سالمتر داشته باشیم. شما میتوانید به تیم باماناجان اعتماد کرده و با خاطری اسوده این وظیفه را بعهده ما گذاشته تا بتوانیم از بروز هر نوع بیماری و یا از روند پیشرفت ان در سالمندان عزیزتان پیشگیری کنیم.

 • انجام خریدهای روزانه یکی از فعالیت هایی است که میتواند برای سالمندان و به خصوص افرادی که به تنهایی زندگی میکنند مشکل باشد. مجموعه باماناجان، این امکان را برای سالمندان فراهم خواهد کرد که با توجه به نیازشان اقدام به انجام خریدهای روزانه آنها کند.

   

 • برنامه ورزشی مناسب سالمندی :

  سالمندی دورانی است که بطور طبیعی فعالیت های جسمانی و روانی فرد کاهش پیدا می کند و ابتلا به بیماریهای جسمی و ذهنی ممکن است منجر به افسردگی در فرد سالمند شود.

  یکی از روش های ساده ای که از پیری جلوگیری می کند ورزش است . که البته برای رسیدن به نتیجه مطلوب و تاثیر گذار ورزش را باید به صورت پیوسته , مدام و بر اساس اصول صحیح و با توجه به شرایط جسمی و بدنی فرد سالمند در نظر گرفت و انجام داد. تحقیقات تازه پزشکی نشان داده است که پیری زودرس با بی تحرکی تسریع می شود . خمودگی بدن ناشی از عدم تحرک مهم ترین عامل ایجاد پیری زودرس است .

  ورزش در سالمندان باعث تقویت عضلات , تسهیل گردش خون و انعطاف پذیری بدن می شود . ورزش علاوه بر شادابی موجب تقویت استخوانها و سیستم قلبی و عروقی می شود . از پوکی استخوان جلوگیری می کند .

  تحقیقات انجام شده نشان میدهد که حتی ورزشهای سبک و ساده می تواند پیری را به تاخیر بیندازد و باعث جوانتر ماندن افراد گردد . ورزش قلب را قوی تر , وضع تنفس را بهتر , عظلات و ماهیچه ها را فعالتر و بدن را سالم و موجب تقویت روحیه در سالمندان عزیز می شود .

  اگر افراد میانسال و سالمند ورزش کنند می توانند از 10 تا 25 سال به عمر خود اضافه کنند . مهم نیست افراد در چه سنی ورزش کنند بلکه از هر زمان که سالمندان عزیز شروع کنند نتیجه مطلوبی خواهند گرفت . ورزش در جلوگیری از کم شدن فعالیت قلب بسیار موثر و باعث ازدیاد و سرعت جریان خون می شود و انجام حرکات و فعالیت بدنی ورزشی توسط سالمندان به استخوانهای انان فشار اورده و تحرک انها بیشتر و باعث می شود که کلسیم بیشتری جذب کنند و در نتیجه اسیب پذیری انها کمتر می شود .

  لذا یکی دیگر از خدمات تیم باماناجان , برنامه ریزی و هماهنگی ورزش های دسته جمعی و یا انفرادی سالمندان توسط افراد متخصص و حرفه ای در این زمینه می باشد . که ورزش بصورت گروهی برای این عزیزان علاوه بر تحرک و سلامتی موجب شادابی و سرزندگی این عزیزان خواهد شد که در نتیجه در روند بهبود سالمندانی که به بیماریهای خاص مبتلا هستند تاثیر بسزایی خواهد داشت . ما با افتخار اماده ارائه این خدمت به سالمندان عزیز و محترم می باشیم . به ما اعتماد کنید .

  فرزندان عزیز می توانند برای سلامتی جسم و روح پدران و مادران عزیز خود از این خدمت استفاده کرده و تقاضای خود را ثبت تا تیم باماناجان بتواند خدمتی مناسب با شرایط سالمند در اختیار این عزیزان قرار دهد .

  ارائه خدمات مطابق با شرایط جسمی و روحی و مالی هر فرد صورت می گیرد

 • رفت و آمد به مکان های مختلف در شهر و یا خارج از شهر، به خصوص برای سالمندان، گاهی میتواند کار بسیار سخت و دشواری باشد. مجموعه باماناجان، این امکان را فراهم آورده است تا سالمندان بتوانند به راحتی و در کمال آرامش به هر جایی که نیاز دارند رفت و آمد کنند.

   

مشاوره در زمینه های

تفریح و گردش ویژه سالمندان
شادابی و سرزندگی باعث میشود تا سالمت روحی افراد ارتقا پیدا کند. سلامت فیزیکی نیز رابطه معنی داری با سلامت جسمی دارد. مجموعه باماناجان، برای ارتقای سطح شادابی و سلامت روحی سالمندان برنامه های تفریحی و گردشی متنوع و ویژه ای ارائه میکند که علاوه بر افزایش روحیه کاملا با نیازهای سالمندان منطبق است.
انجام خریدهای روزانه سالمندان
انجام خریدهای روزانه یکی از فعالیت هایی است که میتواند برای سالمندان و به خصوص افرادی که به تنهایی زندگی میکنند مشکل باشد. مجموعه باماناجان، این امکان را برای سالمندان فراهم خواهد کرد که با توجه به نیازشان اقدام به انجام خریدهای روزانه آنها کند.
خدمات ایاب و ذهاب برای سالمندان
رفت و آمد به مکان های مختلف در شهر و یا خارج از شهر، به خصوص برای سالمندان، گاهی میتواند کار بسیار سخت و دشواری باشد. مجموعه باماناجان، این امکان را فراهم آورده است تا سالمندان بتوانند به راحتی و در کمال آرامش به هر جایی که نیاز دارند رفت و آمد کنند.
تهیه غذای مناسب برای سالمندان
داشتن یک رژیم غذایی مناسب میتواند علاوه بر تضمین سلامت فیزیکی به سلامت روحی نیز کمک کند. مجموعه باماناجان، بر اساس نیازهای هر فرد و تجویز متخصصین تغذیه به صورت روزانه غذاهای مورد نیاز سالمندان را طبخ و در اختیارشان قرار میدهد.
خدمات پزشکی سالمندان
با افزایش سن لازم است که مراقبت های ویژه پزشکی به صورت مرتب و برنامه ریزی شده انجام شود. مجموعه باماناجان، با در اختیار داشتن تیم های تخصصی و مجرب، میتواند انواع خدمات پزشکی از جمله ویزیت های دوره ای و آزمایش های مختلف را در محل زندگی افراد ارائه نماید.
خدمات ورزشی ویژه سالمندان
ارزش ورزش کردن برای سالم نگاه داشتن بدن بر کسی پوشیده نیست. اما سالمندان نیازهای ورزشی ویژه ای دارند. به همین دلیل مجموعه باماناجان با همکاری با مربیان ورزشی که تخصصشان ورزش های ویژه سالمندان است میتواند برنامه ورزشی مناسبی را در اختیار سالمندان قرار دهد.